Instalacje fotowoltaiczne w Rzeszowie

Instalujemy panele fotowoltaiczne w Rzeszowie oraz na terenie całego Podkarpacia. Chcemy umożliwić Ci czerpanie czystej, darmowej energii odnawialnej oraz zwiększyć świadomość na temat tego, co oferuje.
Pomagamy zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym w inwestycji w czystą energię elektryczną, do której powinieneś mieć dostęp.

Produkujesz czystą energię

Generuj tyle prądu ze słońca, ile potrzebujesz. Resztę odbierzesz z elektrowni wtedy, kiedy będziesz potrzebował.

Ograniczasz rachunki za prąd

Optymalnie dobrana liczba paneli pozwoli Ci na zminimalizowanie opłat praktycznie do zera.

Otrzymujesz 25 lat gwarancji

Gwarantujemy Ci niezawodność systemu przez minimum 25 lat- to pisemna gwarancja, której udziela bezpośrednio producent.

Obniż rachunki za prąd o 80%

Instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci na ekologiczną produkcję prądu. Wystarczy, że na zewnątrz będzie jasno - panele będą dokonywać konwersji energii słonecznej na elektryczną. Jednorazowa inwestycja pozwoli Ci na produkcję energii przez minimum 25 lat. Gwarancja producenta  na komponenty wynosi nawet 25 lat, a uzysk gwarantowany jest nawet po tym czasie.

Czy to się opłaca?

Liczby nie kłamią. W zależności od wielkości instalacji zwraca się ona w przedziale od 5 do  9 lat. Łatwo zatem policzyć, że najpóźniej od 10 roku zaczynasz zarabiać. Co ważne, nie musisz angażować w to własnych środków.

Wybierz świadomie

Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy wspólnie z naszymi partnerami z powodzeniem od ponad 10 lat. Możemy to zrobić również dla Ciebie. Instalacja służyć ma Ci przez długie lata, dlatego warto zaufać komuś, kto się na tym zna.

Umawiasz się z nami

Wykonujemy dla Ciebie bezpłatny audyt i wycenę.

Załatwiamy formalności

Pomagamy Ci przy wszystkich niezbędnych formalnościach związanych z finansowaniem instalacji.

Wdrażamy system

Przyjeżdżamy do Ciebie aby zamontować i odpowiednio skonfigurować instalację. Sprawdzamy w Twojej obecności czy wszystko działa.

Zobacz sam, że to działa

Jesteś zainteresowany pozyskiwaniem energii odnawialnej? Niezależnie od tego, czy chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w domu, czy w firmie z chęcią Ci w tym pomożemy.

Skontaktuj się z nami i zacznij korzystać z darmowej energii elektrycznej w Rzeszowie.