Zacznij oszczędzać dzięki jednorazowej inwestycji w folie grzewcze!

Lata doświadczeń nauczyły Cię, że za darmo nie ma nic.

No, może powietrze i słońce.

Czy już coś Ci świta?

Dopiero od niedawna zaczęliśmy traktować słońce jako surowiec-paliwo, z którego generować możemy nieskończone pokłady energii. Tak się jednak składa, że w momencie, w którym słońca i ciepła jest najwięcej, zwykle nie potrzebujemy go do ogrzewania domu.

Zaraz, to jak to w końcu działa?

Wszystko opiera się o kwestię bilansowania energii. Twoje panele fotowoltaiczne w lecie gromadzą znacznie więcej energii, niż jesteś w stanie wykorzystać. Jej nadmiar przesyłany jest do elektrowni. W miesiącach zimowych możesz „odzyskać” 80% wyprodukowanej energii, co pozwala Ci bezkosztowo korzystać z prądu. Oraz z ogrzewania, jeśli zdecydujesz się na ogrzewanie domu foliami grzewczymi.

Jeśli do tej pory na ogrzewanie konwekcyjne (czyli np. zakup drewna lub węgla) wydawałeś 5200 zł w skali roku, tak teraz śmiało możesz ograniczyć koszty do 1040 złotych w skali roku. To różnica aż 4160 zł w skali jednego roku! A teraz pomnnóż to razy 5, 10 i 15 lat.

Kwota, którą możesz oszczędzić robi wrażenie, prawda?

Jak to osiągnąć?

Żeby móc korzystać z wygodnego i przede wszystkim darmowego ogrzewania musisz zainwestować w dwa elementy – po pierwsze, w panele fotowoltaiczne. Do paneli większość z nas już się przyzwyczaiła. Nie są niczym nowym, przyjęły się w krajach zachodnich, przyjmują się i u nas. Nikt nie podchodzi sceptycznie do generowania energii ze słońca, bo jeśli można, to czemu nie? Odpowiednio dobrane panele fotowoltaiczne pozwalają w 100% pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną dla gospodarstwa domowego. Dodatkowo, energię tę przekuć można w coś równie wymiernego.

Ogrzewanie.

Drugim elementem, który jest niezbędny do osiągnięcia niezależności i pożegnania się z rachunkami za ogrzewanie, są folie grzewcze Red Snake. Możesz zlecić jego montaż na podłodze, ścianach lub suficie. Niezależnie od Twojego wyboru folie grzewcze spełniają swoje zadanie. Stworzone z zalaminowanego włókna węglowego są bezawaryjne i objęte 25-letnią gwarancją producencką. To oznacza, że przez minimum 25 lat nie musisz dokładać swoich pieniędzy w kwestie związane z ogrzewaniem (czasem jedynie trzeba zainwestować w termostat, który awaryjny jest w każdym systemie grzewczym).

Łącząc panele fotowoltaiczne z foliami grzewczymi otrzymujesz bezpieczne, przyjazne ciepło, które wypełnia Twoje mieszkanie za darmo.

Jedyne koszty jakie ponosisz traktować możesz jako inwestycje w długie, spokojne lata, w trakcie których nie tracisz swoich środków na wymianę kotłów grzewczych i paliwa, są dodatkowo rekompensowane przez programy Mój Prąd oraz Czyste Powietrze, dzięki którym otrzymać możesz dopłatę na termomodernizację budynku.

Złóż z nami wniosek o dofinansowanie

Call Now Button