Darmowe ogrzewanie do Twojego wnętrza

Połącz troskę o środowisko z wymiernymi oszczędnościami!

Jak to działa?

Tradycyjne ogrzewanie konwekcyjne (kaloryfery, piece) opiera się na cyrkulacji powietrza – ciepłe powietrze idzie ku górze, zimne opada na dół. Rozwiązanie jest nieefektywne, czaso- oraz kosztochłonne ponieważ musimy dostarczyć zdecydowanie więcej energii po to, by odczuwać komfort cieplny. Skuteczniejszym rozwiązaniem jest ogrzewanie płaszczyznowe, dzięki któremu komfort możesz odczuwać nie tylko przy samym grzejniku, ale w całym pomieszczeniu.

XXI wiek przynosi nowe, znacznie bardziej skuteczne i ekonomiczne formy ogrzewania – ogrzewanie za pomocą folii na podczerwień.

Folie grzewcze, mimo tego, że źródłem ich zasilania jest energia elektryczna, okazują się znacznie tańszym i skuteczniejszym rozwiązaniem. Folie emitują znaną m.in. z ogrzewania saun oraz inkubatorów, podczerwień, która równomiernie ogrzewa wszystkie obiekty w pomieszczeniu oraz powietrze. Ekonomia stosowania folii opiera się na tym, że ilość energii potrzebna na ogrzanie systemu jest kilkukrotnie niższa, niż w wypadku ogrzewania konwekcyjnego.
Dzięki połączeniu paneli fotowoltaicznych z montażem folii grzewczej zyskasz darmowe ogrzewanie w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze.

Oszczędzaj

Nie trać czasu ani pieniędzy na zakup opału. Dzięki naszej technologii zniwelujesz niemal wszystkie koszty związane z ogrzewaniem.

Bądź niezależny

Za pomocą termostatu lub smartfona możesz dokładnie ustawić temperaturę w danym pomieszczeniu.

Dbaj o zdrowie

Powietrze wokół Twojego domu może być nieco czystsze. Ogranicz emisję szkodliwych pyłów dla siebie i najbliższych.

Jak skorzystasz z ogrzewania za darmo?

Zamawiasz audyt

Przeprowadzamy bezpłatny audyt. Liczymy, ile paneli fotowoltaicznych będzie niezbędne do tego, byś miał u siebie darmowe ogrzewanie. Na tym etapie jedyną inwestycją z Twojej strony jest czas.

Instalujemy panele

Po wyliczeniach instalujemy panele fotowoltaiczne. Tuż po ich założeniu cieszysz się czystą energią i minimalnymi rachunkami za prąd. A to dopiero początek.

Zakładamy folię

Montujemy folię grzewczą, którą producent obejmuje pisemną 25-letnią gwarancją. Dzięki temu spadają nie tylko opłaty za energię elektryczną, ale i przestajesz martwić się kwestią ogrzewania na kolejne lata. Zyskujesz 25 lat gwarancji i świadomość, że właśnie dołożyłeś swoją cegiełkę do zmniejszenia emisji spalin.

Instalacja fotowoltaiczna

Panele zamieniają dla Ciebie promieniowanie słoneczne w energię elektryczną a jej nadmiar przesyłany jest do sieci. W dowolnym momencie przysługuje Ci jej zwrot…

Folie grzewcze

Instalujemy folie, dla której źródłem zasilania będzie czysta energia słoneczna…

Darmowe ogrzewanie!

Łączymy dwa rozwiązania i gotowe – cieszysz się darmowym ogrzewaniem z pisemną gwarancją od producenta  na min. 25 lat

Nie wierzysz? Przekonaj się na własne oczy!

Już wiele rodzin w Polsce korzystają z rozwiązań opartych na foliach grzewczych i odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej ogrzewając swoje domy za 0 złotych miesięcznie.

Chcesz do nich dołączyć?

Call Now Button