Dla kogo darmowe ogrzewanie będzie rozwiązaniem?

Dla domu

Starasz się ograniczyć wydatki w gospodarstwie domowym? Zacznij od energii oraz ogrzewania – statystycznie przeznaczamy na to około 5000 zł w ciągu roku. A teraz pomnóż wynik przez 25 lat – bo właśnie na tyle damy Ci gwarancję na niezawodność systemu. Gwarantem systemu jest  bezpośredni producent !

Dla firmy

Ogranicz koszty swojego biura i zyskaj kolejny wyróżnik oferty. Dzięki montażowi i wykorzystaniu światła słonecznego i folii grzewczej przestaniesz przepłacać, a zaoszczędzone środki zainwestować możesz w swój biznes.

Dla gospodarstwa rolnego

Oszczędzaj i zapewnij bezpieczne, darmowe ogrzewanie swojej hodowli. Połącz panele fotowoltaiczne z folią grzewczą i przestań przepłacać.

Dla hoteli i agroturystyki

Zadbaj w pełni o komfort swoich gości i oprócz tradycyjnych form, zaproponuj im coś jeszcze – ekologiczne ogrzewanie i czystsze powietrze w Twoim otoczeniu. Nie trać pieniędzy na opał, nie trać czasu na ciągły nadzór nad piecem.

Dla kościoła i infrastruktury przykościelnej

Tradycyjne ogrzewanie w obiektach sakralnych jest drogie i nieefektywne – wysokie budownictwo sprawia, że niemal niemożliwe jest uzyskanie odpowiedniej temperatury w miesiącach zimowych. Darmowe ogrzewanie powierzchniowe pozwoli Ci na ograniczenie budżetu oraz uzyskaniu odpowiedniej temperatury bez ingerencji w zabytkowe świątynie.

Dla samorządów oraz budynków użyteczności publicznej

Dzięki systemowi opustowemu możliwe jest magazynowanie energii również przez samorządy – dzięki temu nadmiar energii wyprodukowanej w miesiącach letnich jest “przechowywany” oraz możliwy do odebrania w dowolnym momencie. Chcesz ograniczyć wydatki na prąd i ogrzewanie a jednocześnie zyskać status prekursora rozwiązań ekologicznych?

Call Now Button