Panele fotowoltaiczne Rzeszów

Dlatego zmiany są potrzebne

I to zmiany na lepsze. Spalenie jednej tony węgla sprawia, że ponad 10 kilogramów pyłów i zanieczyszczeń wydostaje się na zewnątrz. Nie chcesz, by Twoi najbliżsi wdychali coraz bardziej zanieczyszczone powietrze?

Reaguj. Zacznij działać.

My zaczęliśmy.

Dlaczego warto?

Energia odnawialna jest coraz bardziej popularna. Zobacz, z jakich powodów warto zastanowić się nad inwestycją w ogrzewanie energią słoneczną.

Montaż ogrzewania nie jest drogi

W końcu dość wyraźnie wspominamy o tym, że darmowe ogrzewanie Twojego mieszkania, domu lub biura jest możliwe. Koszty związane z montażem komponentów, które umożliwią Ci produkcję własnego prądu są zwykle niższe, niż te związane z tradycyjnym ogrzewaniem. Dodatkowo, po kilku latach dostrzeżesz, że to nie wydatek, a inwestycja.

Inwestujesz raz, oszczędzasz kilkadziesiąt lat

Połączenie folii grzewczej z odpowiednio dobraną instalacją fotowoltaiczną pozwoli Ci na stworzenie systemu darmowego ogrzewania. Inwestujesz raz – sama inwestycja zwróci Ci się szybciej niż myślisz. Z ogrzewania korzystasz jednak znacznie dłużej, bo kilkadziesiąt lat.

Nasze systemy są bezawaryjne

To nie żart. Nie ma tutaj żadnych elementów ruchomych, hydrauliki, pomp, zaworów czy innych elementów, które w przypadku tradycyjnych systemów grzewczych prędzej czy później będą
wymagały naprawy. Folia zbudowana jest z zalaminowanego włókna węglowego, co sprawia, że jej żywotność wynosi ponad 50 lat!

Ale co z tym prądem?

System zasilany jest energią elektryczną, co sprawia, że niektórzy obawiają się o koszty użytkowania. Mówi się, że ogrzewanie na prąd jest drogie, co może i jest prawdą ale tylko w przypadku tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego. System, który możesz zamontować  zużywa 60% energii mniej niż tradycyjne ogrzewanie konwekcyjne przy zachowaniu takiego samego komfortu cieplnego. Jeśli dodatkowo połączysz go zinstalacją fotowoltaiczną, możesz ogrzewać za darmo.

Zdrowie jest najważniejsze

Badania przeprowadzone m.in. na Politechnice Wrocławskiej pod przewodnictwem prof. Dr hab. Inż. P. Bieńkowskiego potwierdzają znaną już od lat teorię, że ogrzewanie foliami w dalekiej podczerwieni
pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka. Nie bez powodu podczerwień stosuje się w inkubatorach, czy też saunach w strefach wellness. To system przyjazny alergikom, ponieważ zapobiega unoszeniu się kurzu. Ponadto folie spełniają wszystkie rygorystyczne normy UE w zakresie bezpieczeństwa. Nie występuje żadne spalanie, a co za tym idzie, nie istnieje zagrożenie zatrucia dwutlenkiem węgla,
pożaru, czy eksplozji.

Przecież sam nic nie zmienię, prawda?

Pewnie tak. Pamiętajmy jednak o tym, że większość tendencji zaczyna się od jednostek – tych, którzy nie godzą się na to, że lepiej już było. Słaba kondycja ekosystemu oddziałuje również na Ciebie. Przypomnij sobie smog, z którym ścieramy się od dłuższego czasu. Chcesz pomóc nam go pokonać?

Call Now Button