Fotowoltaika Krosno

Wykonujemy kompleksowe instalacje fotowoltaiczne na terenie Krosna i okolic. 

Folie grzewcze

Oprócz instalacji fotowoltaicznych chętnie pomożemy z dobrem i montażem foli grzewczych.

Instalacje fotowoltaiczne w Krośnie

Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo, montaż oraz uruchomienie instalacji fotowoltaicznych mieszkańcom Krosna, okolic, a także całego województwa podkarpackiego. Dokładna analiza zapotrzebowania energetycznego, potencjał montażowy, wstępny projekt instalacji, a także projekt wykonawczy, komplet komponentów oraz ostateczny montaż i uruchomienie paneli fotowoltaicznych wraz z całą instalacją, to wszystko wchodzi w zakres kompleksowych usług oferowanych dla firm i mieszkańców Krosna i okolic. Nasza działalność zakłada także wsparcie w pozyskaniu dofinansowania na inwestycję w fotowoltaikę. Każdego dnia pomagamy i wspieramy klientów w stawianiu pierwszych kroków w nowym oszczędnym i ekologicznym świecie.

Dlaczego mieszkańcy Krosna powinni wybrać nasze usługi?

Oferta naszej firm kierowana do mieszkańców Krosna, a także całego województwa podkarpackiego jest o tyle pewna i wartościowa, że gwarantuje spokój na lata. Działamy tylko na urządzeniach i komponentach od renomowanych producentów, stawiamy na najwyższą jakość materiałów, a także obsługi. Nasi pracownicy to zespół doświadczonych fachowców dbających o każdy szczegół, na każdym etapie wdrażania instalacji fotowoltaicznej. Montowane przez nas instalacje charakteryzują się trwałością, żywotnością, oraz bezawaryjnością. Zaufało nam już tysiące firm i klientów indywidualnych, którzy dziś cieszą się z samodzielnej produkcji prądu i perspektywy spokojnej i oszczędnej przyszłości.

Jak uzyskać 5 000 zł dofinansowania do fotowoltaiki?

“Mój Prąd” to nowy rządowy program skierowany do gospodarstw domowych na terenie całej Polski. Projekt zakłada dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych kwotą maksymalnie 5 tys. zł. Ministerstwa: Środowiska i Energii zakładają, że dzięki wsparciu liczba instalacji na polskich domach zwiększy się o blisko 200 tysięcy, co da około 1000 MW mocy w instalacjach prosumenckich. Nowy program ma pomóc zrealizować zobowiązania klimatyczne wobec Unii Europejskiej. Nabór wniosków wystartował 30.08.2019 r.

    Pomagamy w uzupełnianiu wniosku i montażu instalacji, które mogą być objęte dofinansowaniem. 

Nasze realizacje

Instalacja fotowoltaiczna – dlaczego warto w nią zainwestować?

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości, czy warto zainwestować w panele fotowoltaiczne, spójrz na swoje rachunki za prąd. Wciąż rosnące ceny energii elektrycznej regularnie atakują nasz domowy budżet. Znaczna większość urządzeń w naszych gospodarstwach domowych działa właśnie na prąd, panele fotowoltaiczne są szansą na poprawę sytuacji finansowej naszej rodziny. Produkując samodzielnie energię elektryczną, za pomocą własnej instalacji fotowoltaicznej, sami jesteśmy sobie dystrybutorem prądu. Co więcej, wyprodukowana nadwyżka również może nam służyć wtedy, kiedy panele nie działają tj. w nocy. Decydując się na instalację fotowoltaiczną przyłączoną do sieci, możemy nadwyżkę odsyłać do publicznej sieci energetycznej, i odbierać ją w innym momencie, kiedy będziemy jej potrzebować. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne zarówno dla indywidualnych klientów, takich jak mieszkańcy domów jednorodzinnych w Krośnie, oraz całym województwie podkarpackim, ale to nie wszystko. Z oszczędności mogą skorzystać również firmy i przedsiębiorstwa, których zapotrzebowanie na energię elektryczną może być dużo większe. Obniżenie kosztów działalności firmy, dzięki obniżce rachunków wpłynie bardzo pozytywnie na sytuację finansową przedsiębiorstwa. Inwestycja w odnawialne źródła energii to prawdziwa szansa dla nowoczesnych przedsiębiorstw.

Napisz do nas

Darmoweogrzewanie.com

+48 729 974 447

biuro@darmoweogrzewanie.com

Call Now Button