Fotowoltaika Mielec

Wykonujemy kompleksowe instalacje fotowoltaiczne na terenie Mielca i okolic. 

Folie grzewcze

Oprócz instalacji fotowoltaicznych chętnie pomożemy z dobrem i montażem foli grzewczych.

Instalacje fotowoltaiczne w Mielcu

Fotowoltaika, podobnie jak inne źródła energii odnawialnej to obecnie ogromna szansa i nadzieja, zarówno dla domowego budżetu, który ze względu na stale rosnące koszty utrzymania, coraz mocniej cierpi, jak i dla naszej planety, którą co raz dotykają katastrofy ekologiczne związane z nieprzychylnym działaniem człowieka. Nasza firma idzie z duchem czasu, obserwujemy potrzeby społeczeństwa i odpowiadamy na nie. Nowoczesne gospodarstwa opierają przede wszystkim o energię elektryczną, jej cena wciąż rośnie, dlatego możliwość samodzielnego zaopatrywania się w prąd to nadzieja na oszczędność i niezależność. Oferując naszym klientom z Mielca, ale też z całego województwa podkarpackiego usługi montażu, uruchomienia, a także doradztwa na każdym etapie wdrażania instalacji fotowoltaicznych, pomagamy obniżać koszty utrzymania domu.

Jak mieszkańcy Mielca mogą zaoszczędzić na utrzymaniu domu?

Montaż instalacji fotowoltaicznej w gospodarstwie domowym umożliwia produkcję prądu za pomocą specjalnych paneli fotowoltaicznych, które przetwarzają energię słoneczną na energię elektryczną. Aby instalacja dawała optymalne rezultaty i zaspakajała potrzeby całego gospodarstwa, powinna być odpowiednio zaprojektowana i dopasowana do metrażu domu oraz jego zapotrzebowania na prąd. Nasi wykwalifikowani pracownicy w trakcie spotkania z inwestorami omawiają wszelkie kwestie niezbędne do tego, aby przygotować dla klienta taką instalację, która całkowicie zaspokoi jego zapotrzebowanie na energię elektryczną, a także zapewni jej zapas na czas, kiedy panele prądu nie produkują (noc, pochmurne dni).

Jak uzyskać 5 000 zł dofinansowania do fotowoltaiki?

“Mój Prąd” to nowy rządowy program skierowany do gospodarstw domowych na terenie całej Polski. Projekt zakłada dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych kwotą maksymalnie 5 tys. zł. Ministerstwa: Środowiska i Energii zakładają, że dzięki wsparciu liczba instalacji na polskich domach zwiększy się o blisko 200 tysięcy, co da około 1000 MW mocy w instalacjach prosumenckich. Nowy program ma pomóc zrealizować zobowiązania klimatyczne wobec Unii Europejskiej. Nabór wniosków wystartował 30.08.2019 r.

    Pomagamy w uzupełnianiu wniosku i montażu instalacji, które mogą być objęte dofinansowaniem. 

Nasze realizacje

Czy naprawdę warto zainwestować w instalację fotwoltaiczną?

Mieszkańcy Mielca, Krosna czy innych miast i miejscowości województwa podkarpackiego z pewnością mają wątpliwości, czy rzeczywiście inwestycja w panele fotowoltaiczne jest opłacalna. Koszty montażu instalacji są bowiem dość spore. Starając się rozwiać wszelkie obawy naszych klientów, nasza firma udziela wsparcia również w pozyskiwaniu dofinansowania na montaż instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu jej koszty są dla klienta znacznie niższe. Bez wylęgu na to, czy wykonujemy instalację w Mielcu, czy innym rejonie województwa podkarpackiego, korzyści z niej są wszędzie takie same. Dzięki fotowoltaice możemy sami stać się producentem prądu, a co więcej wyprodukowaną nadwyżkę energii możemy przesyłać do zakładu energetycznego. Tworzymy w ten sposób rezerwę energii, do wykorzystania w czasie, kiedy panele jej nie produkują, czyli w nocy, a także w pochmurne dni. Instalacje fotowoltaiczne sprawdzają się zarówno w prywatnych gospodarstwach domowych, jak i w firmach, pozwalając na znaczne oszczędności. Firmy produkcyjne, posiadające duże zapotrzebowanie na energię elektryczną zasilającą różnego rodzaju maszyny, ponoszą olbrzymie koszty utrzymania, między innymi są to właśnie koszty energii elektrycznej. Instalując odpowiednią ilość paneli fotowoltaicznych, przedsiębiorstwo jest w stanie wprowadzić spore oszczędności, dzięki czemu wzrośnie rentowność firmy.

Napisz do nas

Darmoweogrzewanie.com

+48 729 974 447

biuro@darmoweogrzewanie.com

Call Now Button