Powiedzmy wprost – jedyne czego potrzebujesz to dostęp do energii elektrycznej, którą mają dzisiaj wszyscy.  Co więcej, możesz dzisiaj energię elektryczną produkować sam. 

Brzmi ciekawie? 

Co przychodzi Ci w tym momencie do głowy, gdy myślisz o ogrzewaniu?

Trudno uniknąć skojarzeń z kotłownią, piecem, grzejnikami lub rurkami z wodą. Ogrzewanie kojarzysz też zapewne coraz częściej z urządzeniami, które pobierają ciepło z powietrza lub gruntu i oddają tę energię na potrzeby ogrzania domu ( to taka lodówka tylko na odwrót). Ta “odwrócona lodówka” działa jednak sprawnie w określonych temperaturach, kosztuje bardzo dużo, wymaga zazwyczaj regularnego serwisowania i tak na dobrą sprawę koszty inwestycji w takie rozwiązania często przekraczają jakąkolwiek opłacalność.

Ogrzewanie darmowe

Czy można prościej? 

Tak, można. Wyobraź sobie, że nie musisz myśleć o żadnej kotłowni, dzięki czemu masz więcej miejsca do dyspozycji. Wyobraź sobie, że nie masz grzejników, nie masz rurek z wodą. Nie masz pieca, ani innych urządzeń, które dużo kosztują i które regularnie trzeba serwisować.

Co w takim razie możesz mieć? 

Możesz mieć prosty i nieskomplikowany system grzewczy. System, który włączasz i wyłączasz za pomocą jednego kliknięcia na termostacie lub telefonie w zależności jak wolisz. Możesz mieć system który niewiele kosztuje i po prostu działa. 

 

Jak to w takim razie wygląda w praktyce? 

W każdym pomieszczeniu pod podłogą ,oprócz niezbędnych podkładów zabezpieczających znajduje się folia grzewcza, która wypełnia praktycznie 70-80% powierzchni. Jest ona podłączona do termostatu, który steruje działaniem systemu w każdym pomieszczeniu z osobna. 

Zdrowie

Zamontuj przyjazny dla każdego system ogrzewania – sprawdzi się zarówno dla alergików, osób starszych, jak i noworodków.

Oszczędność

System jest o ponad 50% tańszy niż w wypadku tradycyjnego ogrzewania elektrycznego. Zyskaj najlepsze na rynku folie i oszczędzaj.

Komfort

Bezobsługowe oraz bezawaryjne ogrzewanie przez minimum 25 lat. Nie musisz już więcej troszczyć się o opał na zimę – ogrzewasz dom, biuro lub mieszkanie przez regulację termostatu.

Gdzie mogę zamontować folie grzewcze?

 

Na podstawie Twojego projektu oraz preferencji ustalimy co będzie dla Ciebie najbardziej rekomendowane. Niezależnie od wyboru otrzymujesz jedno – komfort cieplny oraz 100% gwarancji, że Twoje ogrzewanie będzie całkowicie bezawaryjne MINIMUM przez najbliższe minimum 25lat.

Jak to działa?

 

Nie ma kotłowni, komina,pieca ani rurek z wodą,więc CO sprawia,że w domu jest ciepło skoro nie zachodzi żadne spalanie?
Ogrzewanie płaszczyznowe nie jest sekretem, bo tak samo ogrzewaniem płaszczyznowym jest zwykła podłogówka. Sekretem jest mieszanka karbonowa, której jednorodna struktura grzeje CAŁĄ swoją powierzchnią, wykorzystując do tego prąd. Dla zobrazowania–m2 folii to m2 powierzchni grzewczej.

Całość pokryta jest kilkoma warstwami tworzyw zabezpieczających, co zapobiega dostawaniu się wilgocią dzięki temu również miedziane elektrody doprowadzające prąd nie ulegają utlenianiu. W praktyce 98% energii dostarczanej do systemu jest zamieniona na ciepło a brak części ruchomych oznacza brak elementów podatnych na zużycie.

Call Now Button