Wykonujemy instalacje grzewcze oparte m.in. na foliach grzewczych od firmy Red Snake, które na podstawie naszych doświadczeń możemy z czystym sumieniem polecać innym, jako produkt, który będzie niezawodny i z powodzeniem będzie ogrzewał Twój dom nawet w największe mrozy- tak, z pełną świadomością możemy to napisać, żadna temperatura tym foliom nie straszna w odróżnieniu od innych folii istniejących na rynku.

Wybierając folie grzewcze jako system ogrzewania domu, nie potrzebujesz kotłowni, ani elementów tradycyjnego systemu grzewczego (kotła, rur itd.), co sprawia, że znikają wszystkie obawy związane dotychczas z użytkowaniem „sprawdzonych” systemów grzewczych. Nawet w przypadku mechanicznego uszkodzenia, folia działa. Jedynym elementem naszego bezpiecznego i ekologicznego systemu grzewczego, który prawdopodobnie będzie wymagał wymiany po jakimś czasie będzie termostat, którego koszt oscyluje w granicach 300 zł.

Folie grzewcze są absolutnie bezpieczne, bezawaryjne i objęte PEŁNĄ GWARANCJĄ SATYSFAKCJI.

Jako autoryzowani instalatorzy tych folii możemy dać Ci 25-letnią gwarancję na produkt jeśli zostanie on przez nas zainstalowany. Nie musisz obawiać się, że kupując u nas zapłacisz więcej niż bezpośrednio u producenta, ponieważ cała sprzedaż odbywa się poprzez autoryzowanych partnerów- producent nie bierze w tym procesie udziału.

W Internecie znajdziesz sporo rodzajów folii grzewczych, które można za niewielkie pieniądze zakupić i zamontować samemu. Naszej folii nie da się kupić w Internecie głównie z tego powodu, że jest to produkt klasy PREMIUM, który niesie ze sobą zdecydowanie więcej korzyści niż wyłącznie najniższą cenę. Jeśli szukasz najtańszej folii to niestety nie znajdziesz jej u nas.

Z chęcią pomożemy Ci również uzyskać zwrot 5000 złotych przez wnioskowanie do programu „Mój Prąd” – fachowo doradzamy w kwestii instalacji fotowoltaicznych. Instalacji nie wykonujemy sami – współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami pracującymi  w oparciu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzony sprzęt. Za doradztwo i montaż wynagradzani jesteśmy prowizyjnie. Piszemy o tym, by wyjaśnić Ci zasady współpracy i by były one dla Ciebie przejrzyste. Jest to dla nas istotne, bo stawiamy na partnerstwo i szczerość w biznesie.

 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie- zasady współpracy jak widzisz są jasne i przejrzyste- dla nas to podstawowe założenia, które przyświecają nam w kontaktach z innymi ludźmi.

Call Now Button