Bezawaryjne, bezpieczne i darmowe ogrzewanie?

3 x tak! Tylko w zeszłym roku zaufało nam 1000 rodzin w Polsce!

Czy chcesz poznać rozwiązanie które umożliwi Ci TANIE a nawet bezkosztowe ogrzewanie?

Jeśli budujesz swój wymarzony dom to sam doskonale wiesz, że opcji związanych z ogrzewaniem jest wiele. Warto poznać dostępne rozwiązania i wybrać to najlepsze.

Właśnie w domu wraz z rodziną spędzasz znaczną część życia. Ze względu na wielomiesięczny sezon grzewczy warto zatroszczyć się o najbliższych i wybrać ten model ogrzewania, który nie będzie angażował Twoich najistotniejszych aktywów – czasu i pieniędzy.

 

Tymczasem w trakcie wieloletniej eksploatacji domu rokrocznie przeznaczamy potężne sumy na ogrzewanie i wymianę kotłów oraz często tracimy czas.

Średnio na ogrzewanie przeznaczamy aż 5000 złotych w skali roku! Przez 25 lat daje nam to aż 125 000 złotych!

Czy gdyby okazało się, że jednorazowa inwestycja powoli Ci oszczędzić 4800 złotych rocznie to chciałbyś o niej porozmawiać?

 

Czy wiesz, że słońce tylko w ciągu 56 dni dostarcza nam równowartość energii, która ukryta jest we wszystkich globalnych złożach węgla, ropy i gazu?

Zacznij czerpać pełnymi garściami z energii, którą masz na wyciągnięcie ręki.

Dom to marzenie wielu z nas, ale kiedy staje się on rzeczywistością wówczas okazuje się, jak wiele czasu i pieniędzy pochłania utrzymanie go w dobrym stanie.

No właśnie…utrzymanie domu to głównie wydatki na ogrzewanie, prąd, ciepłą wodę, wywóz śmieci i jeszcze wiele innych. Średnio w skali roku, polska rodzina wydaje na opłaty związane z utrzymanie domu około 8 000 zł, z czego około połowa to koszty związane z ogrzewaniem i prądem użytkowym.

Chcemy tutaj zwrócić uwagę na pewne rozwiązania, które pozwolą Ci zminimalizować roczne wydatki na ogrzewanie i prąd użytkowy o 90%, dzięki czemu w Twojej kieszeni każdego roku będzie zostawać kilka tysięcy złotych, brzmi interesująco?

Skontaktuj się z nami i poznaj dostępne rozwiązania!

Zostaw nam do siebie numer – oddzwonimy!

1 + 8 =

Oni już korzystają z darmowego ogrzewania. Co o nim mówią?

Skorzystałem z oferty firmy chcąc ograniczyć koszty za ogrzewanie. Pierwotnie skorzystałem z fotowoltaiki, jednak kiedy usłyszałem o foliach grzewczych i opcji darmowego ogrzewania od razu mnie to zainteresowało. Trochę poczytałem, i zamontowałem je w przydomowej siłowni:)

Sebastian, Sieniawa

Nie spodziewałem się, że tak szybko będzie można zrezygnować z tradycyjnego pieca i kaloryferów. Super sprawa.

Andrzej, Boguchwała

Niesamowita sprawa z tym darmowym ogrzewaniem – rachunki spadły niebotycznie!

Iwona, Tarnobrzeg

Zajrzyj na naszego bloga!

Szukasz informacji na temat ogrzewania słonecznego? Zacznij od tego!

A Ty czy jesteś gotowy na zmianę i darmowe ogrzewanie swojego domu?

Skontaktuj się z nami i nie trać już więcej pieniędzy na coś, co możesz mieć za darmo.

Call Now Button