Bezawaryjne, bezpieczne i darmowe ogrzewanie?

3 x tak! Tylko w zeszłym roku zaufało nam 1000 rodzin w Polsce!

Czy chcesz poznać rozwiązanie które umożliwi Ci TANIE a nawet bezkosztowe ogrzewanie?

Jeśli budujesz swój wymarzony dom to sam doskonale wiesz, że opcji związanych z ogrzewaniem jest wiele. Warto poznać dostępne rozwiązania i wybrać to najlepsze.

Właśnie w domu wraz z rodziną spędzasz znaczną część życia. Ze względu na wielomiesięczny sezon grzewczy warto zatroszczyć się o najbliższych i wybrać ten model ogrzewania, który nie będzie angażował Twoich najistotniejszych aktywów – czasu i pieniędzy.

 

Tymczasem w trakcie wieloletniej eksploatacji domu rokrocznie przeznaczamy potężne sumy na ogrzewanie i wymianę kotłów oraz często tracimy czas.

Średnio na ogrzewanie przeznaczamy aż 5000 złotych w skali roku! Przez 25 lat daje nam to aż 125 000 złotych!

Czy gdyby okazało się, że jednorazowa inwestycja powoli Ci oszczędzić 4800 złotych rocznie to chciałbyś o niej porozmawiać?

 

Czy wiesz, że słońce tylko w ciągu 56 dni dostarcza nam równowartość energii, która ukryta jest we wszystkich globalnych złożach węgla, ropy i gazu?

Zacznij czerpać pełnymi garściami z energii, którą masz na wyciągnięcie ręki.

Dom to marzenie wielu z nas, ale kiedy staje się on rzeczywistością wówczas okazuje się, jak wiele czasu i pieniędzy pochłania utrzymanie go w dobrym stanie.

No właśnie…utrzymanie domu to głównie wydatki na ogrzewanie, prąd, ciepłą wodę, wywóz śmieci i jeszcze wiele innych. Średnio w skali roku, polska rodzina wydaje na opłaty związane z utrzymanie domu około 8 000 zł, z czego około połowa to koszty związane z ogrzewaniem i prądem użytkowym.

Chcemy tutaj zwrócić uwagę na pewne rozwiązania, które pozwolą Ci zminimalizować roczne wydatki na ogrzewanie i prąd użytkowy o 90%, dzięki czemu w Twojej kieszeni każdego roku będzie zostawać kilka tysięcy złotych, brzmi interesująco?

Skontaktuj się z nami i poznaj dostępne rozwiązania!

Zostaw nam do siebie numer – oddzwonimy!

8 + 13 =

Oni już korzystają z darmowego ogrzewania. Co o nim mówią?

Skorzystałem z oferty firmy chcąc ograniczyć koszty za ogrzewanie. Pierwotnie skorzystałem z fotowoltaiki, jednak kiedy usłyszałem o foliach grzewczych i opcji darmowego ogrzewania od razu mnie to zainteresowało. Trochę poczytałem, i zamontowałem je w przydomowej siłowni:)

Sebastian, Sieniawa

Nie spodziewałem się, że tak szybko będzie można zrezygnować z tradycyjnego pieca i kaloryferów. Super sprawa.

Andrzej, Boguchwała

Niesamowita sprawa z tym darmowym ogrzewaniem – rachunki spadły niebotycznie!

Iwona, Tarnobrzeg

Zajrzyj na naszego bloga!

Szukasz informacji na temat ogrzewania słonecznego? Zacznij od tego!

Najlepsze ogrzewanie dla Twojego domu… czyli jakie?

Najlepsze ogrzewanie dla Twojego domu… czyli jakie?

Szukasz skutecznej i bezawaryjnej metody ogrzewania? Sprawdź to! Kaloryfery? Podłogówka ? A może ogrzewanie ścienne lub sufitowe? Co będzie najlepszym rozwiązaniem? Pytań jest jak zwykle jest sporo. Co ciekawe, odpowiedzi jest jeszcze więcej - zwłaszcza wtedy, kiedy...

Ile będzie mnie kosztowało ogrzewanie domu?

Ile będzie mnie kosztowało ogrzewanie domu?

Ogrzewanie do domu - jak obliczyć jego koszty? Sektor budownictwa jednorodzinnego jest jednym z najbardziej energochłonnych sektorów gospodarki, dlatego istotne są wymagania techniczne dla budynków mieszkalnych. Od ich spełnienia zależy czy uzyskamy pozwolenie na...

Ogrzewanie domu – od czego w ogóle zacząć?

Ogrzewanie domu – od czego w ogóle zacząć?

Spróbuję nieco rozjaśnić sytuację osobom, które stoją przed takim wyborem, ponieważ wiem, że jest to trudny wybór. Z wielu względów. Po pierwsze – rodzina. Z dobrej woli podpowiadają Ci co wybrać, które rozwiązanie się sprawdziło, a które okazało się nieskuteczne. Po...

A Ty czy jesteś gotowy na zmianę i darmowe ogrzewanie swojego domu?

Skontaktuj się z nami i nie trać już więcej pieniędzy na coś, co możesz mieć za darmo.

Call Now Button