Czy wiesz, że Słońce tylko w ciągu 56 dni dostarcza nam równowartość energii jaka zawarta jest wewszystkich istniejących na Ziemi złożach węgla, ropy naftowej i gazu ziemnego?

Buduję dom. Na jakim etapie powinienem wybrać czym będę go ogrzewał?

Siła systemu tkwi w jego prostocie, dlatego nie będziesz potrzebował ani kotłowni, ani komina. Nie będą Ci potrzebne również ani piec, ani orurowanie. Jeśli więc nie kupiłeś jeszcze pieca to mamy drobną sugestię – nie kupuj go;)

Zdrowie

ZdrowieZamontuj przyjazny dla każdego system ogrzewania – sprawdzi się zarówno dla alergików, osób starszych, jak i noworodków.

Oszczędność

System jest o ponad 50% tańszy niż w wypadku tradycyjnego ogrzewania elektrycznego. Zyskaj najlepsze na rynku folie Red Snake i oszczędzaj.

Komfort

Bezobsługowe oraz bezawaryjne ogrzewanie przez minimum 25 lat. Nie musisz już więcej troszczyć się o opał na zimę – ogrzewasz dom, biuro lub mieszkanie przez regulację termostatu.

Gdzie mogę zamontować folie grzewcze?

Na podstawie Twojego projektu oraz preferencji ustalimy co będzie dla Ciebie najbardziej rekomendowane. Niezależnie od wyboru otrzymujesz jedno – komfort cieplny i 100 % gwarancję, że Twoje ogrzewanie będzie całkowicie bezawaryjne przez najbliższe minimum 25-lat.

Jak to działa?

Nie ma kotłowni, komina, pieca i rurek z wodą, więc CO sprawia, że w domu jest ciepło skoro nie zachodzi żadne spalanie?
Ogrzewanie płaszczyznowe nie jest sekretem, bo tak samo ogrzewaniem płaszczyznowym jest zwykła podłogówka.
Sekretem jest mieszkanka karbonowa, której jednorodna struktura grzeje CAŁĄ swoją powierzchnią, wykorzystując do tego prąd. Dla zobrazowania – m2 folii to m2 powierzchni grzewczej.
Całość pokryta jest kilkoma warstwami tworzyw zabezpieczających, co zapobiega dostawaniu się wilgoci a dzięki temu również miedziane elektrody doprowadzające prąd nie ulegają utlenianiu. W praktyce 98% energii dostarczanej do systemu jest zamieniona na ciepło a brak części ruchomych oznacza brak elementów podatnych na zużycie.

Call Now Button