Folie grzewcze

Najtanszy system ogrzewania.
Korzystaj z systemu grzewczego na miarę XXI wieku

Dlaczego warto?

Koszty montażu, użytkowania oraz bezawaryjność systemu sprawiają, że staje się on bezkonkurencyjny w porównaniu do innych metod ogrzewania. Pamiętaj, że bezpośredni producent gwarantuje pisemnie jego działanie na co najmniej 25 lat. Czy ktokolwiek będzie w stanie dać Ci taką gwarancję w przypadku innych systemów ogrzewania?

Zdrowie

ZdrowieZamontuj przyjazny dla każdego system ogrzewania – sprawdzi się zarówno dla alergików, osób starszych, jak i noworodków.

Oszczędność

System jest o ponad 50% tańszy niż w wypadku tradycyjnego ogrzewania elektrycznego. Zyskaj najlepsze na rynku folie Red Snake i oszczędzaj.

Komfort

Bezobsługowe oraz bezawaryjne ogrzewanie przez minimum 25 lat. Nie musisz już więcej troszczyć się o opał na zimę – ogrzewasz dom, biuro lub mieszkanie przez regulację termostatu.

Jak używać systemu?

Folie grzewcze mogą być zamontowane w podłodze, w ścianie lub na suficie i w każdym przypadku system działa z taką samą wydajnością. Dzieje się dlatego, że podczerwień w odróżnieniu od ciepłego powietrza w systemach konwekcyjnych, rozchodzi się równomiernie w każdym kierunku.

Zyskujesz oszczędności, zdrowie oraz komfort

Nie bez powodu podczerwień zwana jest energią życia. Stosuje się ją m.in. w inkubatorach dla noworodków, sanatoriach czy strefach SPA. Udowodniono jej pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Ponadto zyskujesz nieograniczone możliwości aranżacji pomieszczeń, które możesz ogrzewać wg potrzeb, sterując temperaturą dla każdego z osobna – wystarczy Ci do tego np. smartfon.

Folie Red Snake – komfort i bezpieczeństwo przede wszystkim

Podczas wszystkich montaży korzystamy jedynie z najbardziej zaawansowanych oraz przetestowanych rozwiązań. Folie grzewcze Red Snake wykonujemy z 9 warstw komponentów, m.in. korzystamy z zalaminowanego włókna węglowego. Dzięki temu ogrzewamy pomieszczenie całościowo – nawet, jeśli w przyszłości będziesz chciał zrobić remont i będziesz zmuszony do przewiercenia kilku punktów folii – te nadal będą znakomicie ogrzewały.

Call Now Button