Zastanawiasz się jakie folie grzewcze wybrać?

Wbrew pozorom stoisz przed dość trudnym wyborem. Spróbujemy go możliwie najbardziej ułatwić wspominając o możliwościach jakie daje rynek.

Czym są folie grzewcze?

Folie grzewcze to zalaminowane włókno węglowe, które składa się aż z 9 warstw – wszystko po to, byś mógł ogrzewać nimi dom przez minimum 25 lat. Folie pozwalają na efektywne ogrzewanie płaszczyznowe (podobnie jak np. ogrzewanie podłogowe). Mają nad nim jedną zasadniczą przewagę – są bezawaryjne.

Zdrowie

Zamontuj przyjazny dla każdego system ogrzewania – sprawdzi się zarówno dla alergików, osób starszych, jak i noworodków.

Oszczędność

System jest o ponad 50% tańszy niż w wypadku tradycyjnego ogrzewania elektrycznego. Zyskaj najlepsze na rynku folie i oszczędzaj.

Komfort

Bezobsługowe oraz bezawaryjne ogrzewanie przez minimum 25 lat. Nie musisz już więcej troszczyć się o opał na zimę – ogrzewasz dom, biuro lub mieszkanie przez regulację termostatu.

Jaką folię grzewczą wybrać?

Większość producentów wykonuje swoje folie poprzez nadruk masy grafitowo-węglowej na tworzywo sztuczne wzdłuż którego umieszczone są paski przewodzące wykonane ze srebra oraz miedzi. Całość jest laminowana, tak aby zabezpieczać produkt przed iskrzeniem. Bardzo łatwo można rozpoznać tę folię ze względu na jej charakterystyczny wygląd- paski na przezroczystym laminacie.

folie grzewcze RZEszów

Folie grzewcze - jak wybrać najlepsze?

Są producenci, którzy aby zakryć tę technologię używają nieprzezroczystego laminatu, natomiast nie zmienia to w żaden sposób technologii wykonania- pod nieprzezroczystym laminatem znajduje się dokładnie to samo co na zdjęciu powyżej.

Chcemy Wam natomiast powiedzieć o zupełnie innej technologii, która już przy pierwszym fizycznym dotknięciu i porównaniu tych produktów pozwala oszacować, który produkt zasługuje na większe uznanie. Sedno tkwi jednak w szczegółach, które pozwalają realnie ocenić różnicę jakościową.

Technologia, którą opracował SEGGI CENTURY CO., LTD. znacznie różni się od technologii folii paskowanej, która pokazaliśmy wyżej. Co więcej, technologia ta jest opatentowana.

Elementem grzejnym folii jest karbonowo-włóknista tkanina, która składa się z mies­zaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Dzięki zasto­so­waniu tkaniny z włókna karbo­nowego zwiększa się trwałość produktu 3 krotnie (więcej niż 30 lat) oraz wyklucza miejscowe przegr­zanie powierzchni- to kluczowa i najbardziej znacząca różnica technologiczna- w tym przypadku mówimy o tkaninie, nie o nadruku !

Stąd tez dajemy aż 25 lat gwarancji na produkt, mając pełną świadomość jego długowieczności i trwałości.

jak wyglądają folie grzewcze

Ponadto, w technologii innych producentów stosujących podczerwień połączenie płyty miedzi i srebra, w zależności od czasu pracy może spowodować niepożądane iskrzenie. Dzięki precyzyjnej metodzie klejenia przy pomocy specjalnego przewodzącego polimeru ta folia grzewcza wyklucza powstanie łuku.

Chcesz ogrzewać swój dom w wygodny i zupełnie bezawaryjny sposób oraz raz na zawsze zapomnieć o wymianie kotłów grzewczych?

Call Now Button