Panele fotowoltaiczne Rzeszów

Czemu panele fotowoltaiczne sprawdzą się również i w Twoim przypadku?

  • Oszczędzasz do 90% w skali roku – panele solarne umożliwiają Ci dostęp  do czystej energii ze słońca, która może pracować dla Ciebie. Montując je na swoim budynku zdecydowanie ograniczasz rachunki za prąd i zostajesz prosumentem – osobą, która korzysta z energii, którą sama wytworzy. W panele fotowoltaiczne inwestujesz raz.
  • Nie martwisz się wzrostem cen energii elektrycznej – ten schemat zapewne znasz aż za dobrze – niecierpliwe oczekiwanie na to, co przyniesie nowy rok i czemu znów musisz płacić więcej, niż dotychczas. Panele solarne zapewnią Ci spokój. Dzięki stworzeniu swojej własnej “sieci energetycznej” możesz przestać obawiać się kolejnych podwyżek.
  • Nadmiar wyprodukowanej przez Ciebie energii nie przepada – od stycznia tego roku prawo reguluje kwestie prosumenckie. Jeśli w miesiącach letnich wyprodukujesz więcej prądu, niż go zużyjesz, możesz przekazać do elektrowni i odebrać wtedy, kiedy tylko potrzebujesz. Niezależność energetyczna towarzyszyć będzie Ci dzięki temu cały rok.
  • Dbasz o środowisko panele solarne są jedną z najpopularniejszych i ciągle udoskonalanych źródeł pozyskiwania energii odnawialnej. W przeciwieństwie do tradycyjnych form generowania prądu nie cierpni na tym środowisko naturalne ani my sami.

Skorzystaj z dofinansowania i zyskaj 5000 zł zwrotu na instalację

 

 

Tak krok po kroku pomożemy Ci w osiągnięciu niezależności energetycznej

Przeprowadzamy bezpłatny audyt oraz darmową wycenę

Przeprowadzamy bezpłatny audyt oraz darmową wycenę Pierwszym krokiem z naszej strony jest spotkanie oraz poznanie zapotrzebowania energetycznego Twojego budynku. Przeprowadzając audyt dobieramy instalację tak, by zwróciła Ci się możliwie najszybciej. W oparciu o to, przygotowujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę. Jeżeli decydujesz się na podjęcie współpracy, przystępujemy do działania.

Przygotowujemy dokumentację

Wspólnie uzupełniamy niezbędne dokumenty m.in. do zakładu energetycznego, które po montażu umożliwią Ci czerpanie darmowej energii słonecznej.

Rozpoczynamy montaż

Dobieramy komponenty oraz montujemy je na Twoim dachu. Wszystkie elementy zostaną założone przez profesjonalną i doświadczoną ekipę montażową. Dzięki temu możesz korzystać z paneli przez wiele lat ograniczając koszty i nie obawiając się podwyżek.

Zaczynasz produkować własny prąd

Zyskujesz niezależność energetyczną i zaczynasz czynnie dbać o środowisko naturalne.

Zyskujesz dostęp do opcji serwisowych

Odpowiemy na wszystkie pytania, które tyczą się paneli solarnych lub odnawialnych źródeł energii. Zyskujesz wsparcie i możliwości jeszcze skuteczniejszego wykorzystywania prądu, który sam wyprodukujesz.

Panele fotowoltaiczne i falowniki

Wybór dobrego jakościowo, trwałego sprzętu jest niezbędny, jeśli chcesz oszczędzać przez długie lata. Wiemy, że chcesz wybrać najlepszą opcję – dlatego zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Zobacz sam, że to działa

Jesteś zainteresowany pozyskiwaniem energii odnawialnej? Niezależnie od tego, czy chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w domu, czy w firmie z chęcią Ci w tym pomożemy.

Skontaktuj się z nami i zacznij korzystać z darmowej energii elektrycznej w Rzeszowie.

Call Now Button